Jaan tõstis oma laenud kokku – nüüd säästab ta 400 eurot igas kuus. - Vordleja.ee
Jaan tõstis oma laenud kokku – nüüd säästab ta 400 eurot igas kuus

Jaan tõstis oma laenud kokku – nüüd säästab ta 400 eurot igas kuus.

10 aastat tagasi elas Jaan muretut elu. Pereisana oli tal kindel töökoht ja lisaks teenis ta vahel ka väikestelt juhuotsadelt. Kahjuks sattus Jaan aga ootamatult finantsraskustesse ja kogu tema pere elu pööras järsku pea peale.

Haiguse tõttu ei saanud ta vahepeal enam tööl käia, mistõttu pere rahaline seis muutus raskeks. Jaan otsustas võtta mõned väikesed kiirlaenud, et peret toetada ja pakilisemad arved ära maksta.

Koos kodulaenuga moodustasid need paljud väikesed laenud kokku päris arvestatava võlasumma. Igas kuus tuli laenude teenindamiseks lõpuks maksta juba üle 500 euro.

Kasuta professionaalset abi ja väldi kriisiolukorda võlgadega

Oma abikaasa pealekäimisel tunnistas Jaan lõpuks, et üksi ta oma võlgadega hakkama ei saa ja otsis abi professionaalselt finantsnõustajalt. Nad leidsid lahenduse sellest, et võrdlesid laenuvahendaja kaudu turul neile pakutavaid laenuvõimalusi ja selle tulemusel parandasid oluliselt oma rahalist olukorda.

Esiteks, Jaan kasutas laenude võrdlust ja leidis, et mitme laenu ühendamine ehk üheks laenuks kokku tõstmine tooks tema olukorrale kohe olulist kergendust.

Mitme väiksema laenu kokku tõstmine üheks suuremaks laenuks võimaldas Jaanil ja tema abikaasal vähendada laenude teenindamise igakuiseid väljaminekuid 500 eurolt 100 eurole. See oli väga suur kokkuhoid ja olukord ei tundunudki enam nii lootusetu.

Laenude ühendamine käib nii

Võrdleja.ee teenusega saad võrrelda personaalseid laenude pakkumisi kuni summas 15 000 eurot. Nende laenude puhul ei nõuta lisatagatisi. Kui leiad soodsamate tingimustega uue laenu, saad sõlmida pangaga lepingu, uue laenuga maksta ära kallimad laenud ja nii oluliselt raha kokku hoida. Võrdleja.ee kasutamine on tasuta ja sellega ei teki mingeid kohustusi.

Kõike seda saab teha interneti teel, mobiiltelefonis või arvutis vaid mõne minutiga.