Mis on Võrdleja.ee teenuse kontseptsioon? - Vordleja.ee

Mis on Võrdleja.ee teenuse kontseptsioon?

See on sulle tegelikult juba tuttav muudest valdkondadest. Oled seda kasutanud, kui otsid internetist näiteks soodsaid lennupileteid või hotelle. Lähed sellistele veebilehekülgedele, nagu näiteks Momondo või Hotels.com, et otsida ja võrrelda odavamaid hindu kiirelt ja mugavalt.

Mis on Võrdleja.ee teenuse kontseptsioon?

Meie teeme sedsama – ainult, et laenudega.

Seega, saad võrrelda laenupakkumisi paljudelt tuntud ja usaldusväärsetelt pankadelt. Sul on vaja täita vaid üks taotlusvorm oma andmetega. Meie saadame selle erinevatele pankadele ja nemad saadavad meile tagasi just sulle tehtud personaalse pakkumise.

Selline turu kompamine ja pakkumiste võrdlemine on täiesti tasuta. Sul ei ole mingit kohustust ühtegi pakkumist vastu võtta, kui sa seda ei soovi ja ühtegi laenu ei väljastata automaatselt, ilma sinu teadmiseta. Samuti, nagu sa ei osta ka lennupiletit või ei rendi hotellituba, kui hind või tingimused sulle ei sobi.

Saadud laenupakkumisi näed selgelt ja ülevaatlikult. Näed kohe, millisel pakkumisel on madalam intress, lühem tagasimakseperiood ja palju sul kulub kokku raha laenu tagasi maksmiseks. Aitame leida vaid sellist laenu, kuhu ei ole vaja anda mingeid täiendavaid tagatisi.

Nii oleme teinud aeganõudva ja sageli keerulise protsessi kiireks ja lihtsaks. Mis peamine, oleme säästnud kasutajatele kõige selle käigus ka oluliselt raha.

Me kõik väärime parimaid võimalikke laenutingimusi.

  • Üks taotlus
  • Palju erinevaid, personaalseid pakkumisi
  • Vali sulle sobivaim
  • Tasuta teenus
  • Tagatiseta laenud 1 000 – 15 000€